Ви переглядаєте: Головна > Відпочинок > Відпочинок в ПАР

Відпочинок в ПАР

Перше знайомство з південно-африканської топонімікою призводить до враженню, що старовинні європейські міста, втомившись від боротьби з імміграційними проблемами і виверженнями вулканів, знялися зі своїх місць і в повному складі, підібравши подоли вікторіанської епохи, статечно перебралися через Середземне море. Тут вони з усією рішучістю прокрокували по всьому африканському континенту і з подихом полегшення осіли на самому краю землі: Йоганнесбург і Преторія, Порт-Елізабет і Кейптаун, Дурбан і тим більше місто Іст-Лондон – безсумнівні прибульці на цих розпечених просторах людської колиски. Винні в цьому британські колонізатори, які на самому початку XIX століття відкрили світу цей райський регіон – Південну Африку, з його незайманою природою, курортами і алмазами. І що б Росії приростати не тільки холодними морями, дрімучими лісами і навесні мерзлотою?

Без сумніву, вартість турів в ПАР досить і досить серйозна, однак ті з мандрівників, які можуть її собі дозволити, про витрачені кошти анітрохи не шкодують. І це зовсім не дивно, адже ця унікальна країна відноситься в даний час до найбільш популярних туристичних напрямках африканського континенту. Дивовижний мікс сучасності і стародавніх африканських культур, надзвичайна природна краса, сусідство пінгвінів з крокодилами і антилопами, фантастичні Драконові гори, овіяний легендами мис Доброї Надії і прекрасні заповідники … У ПАР мандрівники знайдуть багато цікавого.

Для всіх хто не планує відправлятися в далекі країни а хоче відвідати Київ тоді вам слід завчасно знайти доступне хороше житло в столиці, хочемо вам порадити посилання: снять номер на двоих на сутки киев по самих доступних цінах!

До складу ПАР входить дев’ять провінцій: Хаутенг, Західний Кейп, Вільний штат, Північно-Західна Провінція, Східний Кейп, Мпумаланга, Квазулу-Натал, Північний Кейп, Лімпопо. Різні у провінцій не тільки розміри, в більшості випадків це скоєно унікальні світи, що відрізняються кліматом, своєрідним ландшафтом, і навіть етнічним складом місцевого населення.

До найбільш популярних міст відносяться Кейптаун (Cape Town), Дурбан (Durban), Сан-Сіті (Sun City), Йоганнесбург (Johannesburg), Порт-Елізабет (Port Elizabeth). Тим не менше, більшість туристів, все ж, відвідує цю країну заради її національних парків.

  • Digg
  • Del.icio.us
  • StumbleUpon
  • Reddit
  • Twitter
  • RSS