Ви переглядаєте: Головна > Відпочинок > Відпочинок в Банско

Відпочинок в Банско

Відпочинок в Банско

Банско – це гірськолижний курорт Болгарії, знаходиться від Софії в 160 км і від Пловдіва в 110 км. Розташувався він на території Національного парку з назвою «Пірін» (який внесений до Списку ЮНЕСКО) біля підніжжя Пірінськіх гір на висоті 936 м над рівнем моря.

Перепад висот тут становить 930 – 2560 метрів. Тут можна знайти траси для різних категорій гірськолижників і сноубордистів – і для досвідчених, і для початківців. Також всі бажаючі зможуть насолодитися унікальною лижною трасою, яка тягнеться в лісі на 16 км і дає можливість катання по цілині.

Завдяки регулярній обробці схилів сучасними машинами для ущільнення снігу (ратракамі), відпочиваючі отримують велике задоволення від катання. На цьому гірськолижному курорті є російськомовні інструктори, які нададуть Вам професійну допомогу в освоєнні катання на лижах чи сноуборді. Ще тут функціонує дитячий сад, де найменші лижники можуть користуватися своєю лижною доріжкою, дитячим підйомником, каруселлю.

А для всіх хто планує подорож в Санкт-Петербур рекомендую вам найкращий хостел на Невському проспекті за посиланням monami-hostel.ru/hostel-na-nevskom.html за найкращу ціну в місті!

Туристів також приваблює в Банско найтриваліший гірськолижний сезон, який починається у другій половині грудня і триває до середини квітня. Тут практично не буває проблем зі снігом (товщина снігового покриву може досягати двох метрів), так як в горах температура буває до мінус 15, а в самому місті – вона не нижче мінус 2-3 градусів. У разі ж відсутності природного снігу, на виручку прийдуть сучасні снігові гармати, завдяки яким гірськолижний сезон триватиме.

Для відмінного відпочинку в Банско є практично все: різноманітні лижні траси та сучасні підйомники, затишні ресторани в горах і кухня на всілякий смак, нічне життя. Центральна вулиця міста зі своїми старовинними будівлями і великою кількістю сучасних магазинчиків спорттоварів вдень і вночі багатолюдна. Банско славиться величезною кількістю ресторанів («механ» по-болгарськи), є твердження, що їх тут близько 400. У всіх побувати навряд чи вдасться, але от відвідати хоча б пару тутешніх ресторанів неодмінно потрібно. Буде цікаво дізнатися, що цей чудовий місто має свою багатовікову історію, що бере початок з 9 століття. Тому захоплююче знайомство з історією, культурою, звичаями і ремеслами місцевих жителів у години дозвілля туристам забезпечено. Особливо багаті своєю історичною спадщиною околиці Банско: на північний схід від міста, в Святу Трійцю збереглися середньовічні поселення; на південний схід – розвалини церков св.Іллі і Св.Георга (однокупольних, середньовічних); в 4 км на південь – у старотом Градіще – залишки фортець; також пізнавальної буде прогулянка вниз за течією р.. Демяніца, в Юлен.

  • Digg
  • Del.icio.us
  • StumbleUpon
  • Reddit
  • Twitter
  • RSS