Ви переглядаєте: Головна > Цікаво > Фінську затоку займуть форт-готелі

Фінську затоку займуть форт-готелі

Фінська затоку займуть форт-готелі

Фінську затоку займуть форт-готелі

Союз московських архітекторів оголосив конкурс на кращий проект плавучого форт-готелю.

Форт-готелі мають стати частиною комплексу оборонних споруд фортеці Кронштадт. На історичних фортах організовують яхт-клуби і розважальні комплекси.

До участі у відкритому змаганні архітекторів допускаються дипломовані фахівці у віці до 35 років та авторські колективи. Конкурсанти повинні будуть запропонувати образ плавучого форт-готелю для туристів, які відвідують військово-історичні пам'ятки Кронштадта, говориться в повідомленні.

Форт-готелі передбачається «вписати» в комплекс існуючих фортів Кронштадта. На кожному з історичних фортів буде створений музейний блок – сектор з реставрацією і відтворенням справжнього вигляду споруди.

Крім того, історичні об'єкти також будуть задіяні в туристичних цілях: там можуть з'явитися яхт-клуби, театрально-концертний, виставковий та розважальний комплекси.

Зокрема, яхтові центри планується організувати на фортах «Кроншлот», «Тотлебен» і «Обручов». В даний час більшість фортів закинуто і знаходиться в жалюгідному стані. Тим не менш, туди організовуються екскурсії для туристів на катерах.

Форт-готелі будуть курсувати в акваторії Фінської затоки, туристи, які проживають в них, зможуть відвідувати різні форти Кронштадта.

Джерело: Infox.ru

Мітки: ,

  • Digg
  • Del.icio.us
  • StumbleUpon
  • Reddit
  • Twitter
  • RSS