Ви переглядаєте: Головна > Відпочинок > Відпочинок в Мумбаї

Відпочинок в Мумбаї

Це місто, відомий раніше під назвою Бомбей, територіально розташований в західній частині країни і вважається космополітичної столицею Махараштри. Завдяки своєму розташуванню і наслідків британського панування в Індії Мумбаї із замкнутого містечка перетворився на великий діловий центр, населення якого перевищує мільйон чоловік. Саме тут розташований знаменитий на весь світ центр індійської кіноіндустрії – Боллівуд.

Однак не можна піддаватися ритму цього великого міста, захопившись нічними клубами та іншими розвагами, адже тут є на що помилуватися. У місті знаходиться музей Ганді, розташований в одній з його колишніх резиденцій, храми, художні галереї, парки, серед яких найбільш привабливими вважаються висячі сади. Варто побувати і на ринках, наприклад, відвідати ринок Джаварі в окрузі Крофорд. Заслуговують на увагу також супермаркети, особливо розташовані в Гаутама Чоук. Тут же ви побачите величезну кількість виробляють враження історичних будівель, зокрема, зведений в нео-класичному стилі Таун-Холл, розташований на узбережжі Марін Драйв, що отримав назву королівського намиста завдяки своєму сяючому нічному освітленню.

Це дивовижне місце для нічних прогулянок.

Не варто пишатися відвідуванням Мумбаї, якщо ви не помилувалися Брамою до Індії. Цей унікальний монумент зводився в ознаменування візиту в цю країну в 1911 році короля Георга V з його дружиною королевою Марією.

Крім огляду перерахованих пам’яток можна, орендувавши човен, побувати на острові Елефанта, місці, занесеному до складеного ЮНЕСКО список спадщини. Особливого інтересу на острові заслуговують розташовані в скелях храми і печери, що датуються VI століттям.

З Мумбаї можна також відправитися на Борівлі в печери Канхері, в Аджанту і Еллору.

  • Digg
  • Del.icio.us
  • StumbleUpon
  • Reddit
  • Twitter
  • RSS