Ви переглядаєте: Головна > Відпочинок > Відпочинок на о.Ява

Відпочинок на о.Ява

Відпочинок на о.Ява

Острів Ява – це політичний, адміністративний, історичний та культурний центр Індонезії, саме тут розташована столиця країни Джакарта, вулкани Монт Бромо і знаменитий Кракатау. Вона також є місцем розташування національного заповідника Уджунг-Кулон, з проживають тут яванська носорогами, і найдавнішого культурного центру країни – міста Джокьякарта, славу якому принесли місцеві університети, художні галереї, різні ремісничі майстерні і, в першу чергу, грандіозні храмові комплекси Боробудур і Прамбанан .

Сьогодні також хотів би порадити всім хто не планує летіти на острови а відає перевагу відчизняним курортам, зокрема місто Одесу в якій є хороша оренда яхт RentFlot  на любий смак! Більш детальнішу інформацію стосовно оренди яхт рекомендую ознайомитися на сайті http://www.rentflot.ua/odessa_yachts.html

Викликає здивування той факт, що на острові до наших днів збереглися абсолютно непрохідні джунглі.

Поїздка на Яву приваблива в будь-який час року, адже особливістю місцевого клімату є постійно хороша погода. Основне заняття місцевих жителів – сільське господарство, що призводить до посилення інфраструктури острова. А природні умови дозволяють збирати урожай цілих три рази на рік.

На Яві розташовані 17 активних вулканів, збудовані в єдину вулканічну ланцюжок. Досить часто відбувається виверження самого великого місцевого вулкана – Семерену.

  • Digg
  • Del.icio.us
  • StumbleUpon
  • Reddit
  • Twitter
  • RSS