Ви переглядаєте: Головна > Відпочинок > Відпочинок в Дидиме

Відпочинок в Дидиме

Відпочинок в Дидиме

Дідім-Алтинкум є відомим у всьому світі курортом, який знаходиться на Егейському узбережжі. Його назва перекладається з турецької мови як «Золоті піски». Раніше він був всього лише невеликий рибальським селом.

Саме місто Дідім досить маленький. Здавна прийнято вважати його священним місцем. В давнину на цій землі був побудований Храм Аполлона, на честь якого кожні 4 роки тут проводилися святкування зі спортивними змаганнями, драматичними і музичними виставами. У той далекий час тут жили лише жерці храму. На сьогоднішній день Храм Аполлона в Дидиме анітрохи не втратив своєї значимості і продовжує залишатися грандіозним античним будовою еллінської цивілізації.

Сучасний Дідім, завдяки приголомшливому морю і ласкавому сонцю – ідеальний курорт для любителів водних видів спорту, риболовлі, спорту, стрибків у воду, полювання, піших походів; а також для тих, хто любить природу. Пляжі Дидима усипані дрібною галькою, тому вода тут завжди залишається кришталево чистою, за що курорт був нагороджений європейським Блакитним Прапором.

Дідім пропонує своїм гостям найрізноманітніший дозвілля. Тут працюють розважальні центри, нічні дискотеки, завжди раді гостям фешенебельні ресторани і рибальські таверни. Крім усього іншого в Дидиме надаються послуги оздоровчих центрів з басейном і сауною, а місцеві бутики і магазини вражають різноманітністю товарів.

  • Digg
  • Del.icio.us
  • StumbleUpon
  • Reddit
  • Twitter
  • RSS