Ви переглядаєте: Головна > Відпочинок > Відпочинок в Анапі

Відпочинок в Анапі

Відпочинок в Анапі

Перлина Кавказу, гостинна Анапа, розкинулася на березі Чорного моря. Анапа – відмінний вибір для відпочинку з дітьми: поступово поглиблюється дно, піщані пляжі, лікувальні властивості анапскіх грязей, заповідники, чистісінька вода, і кришталеве повітря. В Анапі відмінні пансіонати і бази відпочинку.

В Анапі діє аеропорт, причому він перебувати в безпосередній близькості від курортних зон. Це істотно скорочує час шляху і вартість дороги. Аеропорт приймає літаки з багатьох великих міст Росії. Легкість, з якою всі бажаючі можуть потрапити в Анапу, багато в чому обумовлює популярність цього курорту.

Влітку в Анапі випадає мало дощів, погода, як правило, благоволить відмінному відпочинку. Розташування курорту настільки вдало, що Анапа цілком може претендувати на звання самого сонячного місця кавказького узбережжя Чорного моря. Температура води в прибережній зоні дозволяє відкривати купальний сезон в травні, а закінчувати його пізньої осені.

Якщо ви шукаєте недорогий готель в Анапі тоді вам сюди http://anapa-w.ru де зможете забронювати недорогий номер по доступній ціні!

Географічне положення Анапи, між Таманським півостровом і закінченням Великого Кавказу, зумовила неповторність ландшафтів і красу природи цього місця. На південному заході Краснодарського Краю, де і знаходиться Анапа, дивним чином сусідять лісисті передгір’я Кавказу з рівнинним плато, де в незапам’ятні часи розташовувалася стародавня Анапа, з низовинами Тамані, на яких споконвіку обробляють виноград, і доповнюють все це красиві морські лимани. Клімат Анапи, в якому м’якість середземномор’я поєднується з кліматом степів і передгір’їв, дуже корисний для відновлення захисних сил організму і повноцінного відпочинку.

Пляжі в Анапі піщано-галькові, протяжність берегової лінії близько 80 км. Уздовж усього узбережжя розташовані пансіонати, будинки відпочинку та готелі. Практично повсюдно вам запропонують оздоровитися мінеральними водами і лікувальними грязями.

  • Digg
  • Del.icio.us
  • StumbleUpon
  • Reddit
  • Twitter
  • RSS