Ви переглядаєте: Головна > Відпочинок > Відпочинок в Чилі

Відпочинок в Чилі

Відпочинок в Чилі

Чилі – південно-американське держава, омивається Тихим океаном, що приваблює сотні туристів з усього світу своїм унікальним колоритом, історією, культурою і способом життя місцевого населення. Туристична інфраструктура тут досить розвинена, тому мандрівників всіх країн чекає маса позитивних вражень, захоплюючих розваг і занять до душі.

Відправитися на відпочинок в Чилі можна протягом усього року. Через унікальних географічних особливостей і влітку і взимку тут передбачені програми відпочинку. Так, пляжний відпочинок, відвідування архіпелагу Хуан-Фернандес і острова Пасхи найбільш кращі з грудня по березень, поїздки в Сантьяго і Середнє Чилі краще здійснювати з вересня по листопад, а ось покататися на лижах із засніжених вершин можна в період з червня по серпень.

Доречі також хотів би вам порадити цікаве посилання festival le jardin resort http://hottours.in.ua/products/1992/ де знайдете найкраще місце відпочинку в Єгипті а саме в популярному готелі Хургади!

Відпочиваючи в Чилі можна відправитися на екскурсію в один з кращих національних парків країни: Ла-кампанію, Вильяррика, Лаху, Пуеуе і Уеркеуеуе. Любителі тривалих піших маршрутів по мальовничим краєвидам будуть в захваті від парку Торрес справ Пайне.

Ще одна родзинка Чилі – Патагонія, це місце, багате озерами, дикими скелями, льодовиками, снігами, водоспадами і вітрами. Цей куточок планети надихнув знаменитого письменника Жюля Верна, і дії його роману «У пошуках капітана Гранта» починаються саме тут. Багато туристів прагнуть в ці краї навесні, коли найпосушливіша на Землі пустеля Атакама перетворюється на квітучий оазис, який дивує фарбами і красою природи. Чилі – Рай для любителів активних видів спорту. Тут можна зайнятися верховою їздою, альпінізмом або гірським велоспортом. Крім того, на території країни функціонують прекрасні гірськолижні курорти Портільо і Валле Невадо, що одержали найвищі оцінки туристів з усього світу. Відбуваються у Чилі річки Біо-Біо, Кларо і Маипо створені для катання на човнах і рафтингу. Одним словом, Чилі це чудове місце для відпочинку, що дарує чудовий колорит Південноамериканського держави з багатою багатовіковою історією і дивовижними гірськими і рівнинними краєвидами.

  • Digg
  • Del.icio.us
  • StumbleUpon
  • Reddit
  • Twitter
  • RSS