Ви переглядаєте: Головна > Відпочинок > Відпочинок в Чикаго

Відпочинок в Чикаго

У 1835 році на річці Чикаго стояло кілька хатин, а вже в 1980 році на цьому місці завдяки праці та наполегливості місцевих жителів був другий за величиною місто Америки. Не дивно, що місто Чикаго називають «містом, який працює». Активної будівництві сприяв пожежа 1871 року, яка знищила всю центральну частину Чикаго.

Чикаго від інших міст світу відрізняє незвичайна архітектура, тут кожна будівля має свій унікальний стиль, і в цілому панорама міста виглядає як лаконічна і цікава композиція. Краса цього міста підкорює, і багато хто, хто тут бував, визнають, що Чикаго за красою перевершує навіть Нью-Йорк. Особливо туристам подобаються прогулянки центральною частиною міста, міст через однойменну з містом річку, шопінг на Мічиган-авеню. Архітектурний фонд Чикаго проводить екскурсії по місту, серед яких найцікавіша екскурсія по хмарочосах міста, включає відвідування і внутрішніх приміщень будівель.

Дорогі друзі в щоденній рубриці корисних посилань, сьогодні хотів би вам порадити чудовий сервіс автострахование рейтинг де знайдете всю потрібну інформацію про різні страхові компанії!

Одними з найцікавіших хмарочосів Чикаго визнані: 110 поверхова «Вежа Сіез», колишня колись найвищою будівлею в світі, і хмарочос «Ханкок Білдінг», на сотому поверсі якого знаходиться бар і ресторан з вікон яких відкривається захоплюючий вид на місто.

Щоб повною мірою насолодитися культурним життям міста обов’язково відвідайте музей фресок і музей іграшок, художній музей, «Шед – Акваріум», «Адлер-планетаріум». Місцевим ласощами вважається обсмажений в кориці мигдаль і натуральний лимонний сік. Прекрасні галереї та шикарні магазини можна знайти в «Магніфісент Майл» на Мітчіган-Авеню. Обов’язково варто пройтися уздовж озера і насолодитися відкривається видом на Букінгемський фонтан. Зовсім новим місцем у Чикаго, але вже улюбленим туристами є Міленіум-парк, який представляє собою складне хитросплетіння тихих алей, прекрасних садів, вигадливих фонтанів, магазинів і ресторанів.

Одним словом, в Чикаго є на що подивитися. Поїздка в цей прекрасний куточок Америки подарує масу позитивних емоцій і нових вражень.

  • Digg
  • Del.icio.us
  • StumbleUpon
  • Reddit
  • Twitter
  • RSS