Ви переглядаєте: Головна > Відпочинок > Відпочинок в Ростові Великому

Відпочинок в Ростові Великому

Відпочинок в Ростові Великому

Один з найдавніших міст – Ростов Великий розкинувся на північно-західному березі о. Неро – це в 202 кілометрах від Москви і 53 кілометрах від Ярославля. Місто є одним із старовинних міст Росії складових Золоте Кільце Росії.

Переказ свідчить, що засновника міста звали Роста, тому місто названо на його честь. Ростов Великий заснований на території стародавнього племені меря. У літописах 862 року місто було згадане як Ростов, а в 12 був описаний як Ростов Великий.

Головною визначною пам'яткою міста є Ростовський Кремль, який був збудований тут у 17 столітті. Оскільки кремль був резиденцією архієреїв Ростово-Ярославський єпархії, то місцеві жителі охрестили його архієрейським двором. Кремль закритий високими стінами з 11 вежами. Також Ростовський Кремль є парадною резиденцією, і тому стіни лише є визначниками кордонів єпархії, і не є оборонними.

Зараз архітектурний ансамбль Кремля розділений на Архієрейський двір, Соборну площу і Митрополичий сад. Центральна споруда ансамблю – це Успенський Собор, найбільш старовинна будівля в місті. У 17 столітті була побудована знаменита дзвіниця з 13 дзвонами та 4-ма главами, яка вибудувана у вигляді аркади на підставі. Найбільший дзвін дзвінниці вести 2 тонни.

У Ростові Великому є безліч монастирів і церков. Крім них можна відвідати стаєнний двір будівлі 17 століття, який є єдиним частково збереглися в Росії двором тих років. Також можна відвідати Митній Двір і Гостиний Двір, будівля чоловічої гімназії, побудоване купцем КеКина.

  • Digg
  • Del.icio.us
  • StumbleUpon
  • Reddit
  • Twitter
  • RSS