Ви переглядаєте: Головна > Відпочинок > Відпочинок в Буенос-Айресі

Відпочинок в Буенос-Айресі

Відпочинок в Буенос-Айресі

Буенос-Айрес (прекрасна столиця Аргентини)-це місто з відносно недовгою, але дуже бурхливою історією. Вперше місто намагалися побудувати іспанські конкістадори в гирлі затоки Ла-Плата, який був дуже зручний для стоянки кораблів. Але всі їхні спроби неодноразово переривалися через напади войовничо налаштованих індіанських племен. У зв'язку з цим датою заснування міста вважається 1580, в ті часи місто носив досить довге і пишне назва Нуева-Сеньора-де-Санта-Марія-дель-Буенос-Айрес. На своєму віку місто пережило численні злети і падіння, однак, руйнівні землетруси, що сталися в XIX столітті, практично стерли його з лиця землі. Зовсім скоро місто було побудоване заново, але дещо в стороні від колишнього місця розташування. З 1880 Буенос-Айрес стає столицею Аргентини, саме з цього часу в житті міста починається період підйому.

Місто прекрасний своїми широкими проспектами, просторими площами, безліччю будівель, побудованих в істинно «паризькому» стилі, дивовижними фонтанами й прекрасними пам'ятниками. На сьогоднішній день в Буенос-Айресі і оточуючих його передмістях проживає практично 40% всіх жителів країни.

Колишня слава міста, на жаль, кілька померкла. Постійно перевантажені вулиці абсолютно не приваблюють туристів через свою метушні, але даремно – адже як-не Буенос-Айрес НЕ толькоекономіческій, але і культурний центр країни, центр її слави та історії.

До основних визначних пам'яток, розташованим в Буенос-Айресі насамперед треба віднести: старовинний район Ла-Бока; історичну зону в районі Сан-Тельмо з ринком антикваріату і дуже великою кількістю барів; площа Пласа-де-Майя, що вважається «серцем» міста і самим величезним торговим районом у всьому світі; площа Пласа-де-Ля-Република, з розташованим на ній обеліском на честь Незалежності Аргентини; найстаріша будівля в місті – Ратушу «кабільдо»; собор Метрополитана (у ньому покоїться Хосе де Сан-Мартін, колишній за життя національним героєм Аргентини; Каса-Росада (президентський палац); церква Сан-Ігнасіо (практично найстарішу в Буенос-Айресі); тунелі часів колоніальної епохи; Сезар-Парк і-театр опери та балету Колон.

Мешканці Буенос-Айреса дуже піклуються про міських парках, адже багато з них буквально затиснуті посередині хмарочосів. Взагалі в місті дбайливо ставляться до зелених насаджень. А багато хто з великих вулиць (місто побудований з великим розмахом, абсолютно не характерним для більшості міст в Іспанії) дуже густо засаджені красивими палісандрового деревами, що додають столиці її легко впізнаваний вигляд.

  • Digg
  • Del.icio.us
  • StumbleUpon
  • Reddit
  • Twitter
  • RSS