Ви переглядаєте: Головна > Відпочинок > Відпочинок в Іжевську

Відпочинок в Іжевську

Історія Іжевська – це історія розвитку оборонного виробництва, починаючи від заснування міста 10 квітня 1760. У цей день, за Указом Сенату, почалося спорудження на річці Іж железоделательного заводу графом Петром Шуваловим, що володіє Гороблагодатськая заводами.

Будувався місто, як і інші типові уральські міста-заводи: корпуси заводів, житлові споруди, ставок і гребля.

У споруді Іжевська першою була зведена гребля. Перед ній розташовувалося унікальне за масштабами гідротехнічна споруда серед подібних у Росії – величезний рукотворний ставок, площа якого становила 17 квадратних кілометрів. По сусідству побудували завод для отримання кричного заліза, переробний на рік десятки тонн чавуну, що доставляється з Гороблагодатськая заводів.

Мастерская здоровья - це найкраще місце для МРТ колінного суглобу за самою доступною ціною! З використанням найновітнішого обладнання!

Після війни промисловість столиці Удмуртії поповнилася новими гігантами. Тут почали виробляти автомати Калашникова, автомобілі, високоточну техніку та інші види продукції, більшість з якої мало оборонне призначення. Крім того, прискореними темпами будувалися житлові масиви.

Сучасний Іжевськ є великим промисловим центром Великого Уралу. У місті організовано виробництво обладнання для аграрно-промислового та паливно-енергетичного комплексів, верстатів, редукторів, папероробних машин, автомобілів, металу і металопрокату, всіх типів стрілецької зброї, комплексних систем космічного зв’язку і електронного устаткування, медичних і побутових приладів, зенітно-ракетних комплексів – і це далеко не повний список виробленої в місті продукції.

Студенти в Іжевську мають можливість навчатися в 4 державних вузах, що випускають висококваліфікованих фахівців.

  • Digg
  • Del.icio.us
  • StumbleUpon
  • Reddit
  • Twitter
  • RSS