Ви переглядаєте: Головна > Цікаво > Національний музей Шотландії знову відкрився для туристів

Національний музей Шотландії знову відкрився для туристів

Національний музей Шотландії знову відкрився для туристів

Національний музей Шотландії

Національний музей Шотландії

Туристи, що приїхали в Едінбург (Шотландія), тепер можуть відправитися в новий Національний музей Шотландії, який знову відкрився 29 липня після грандіозної реконструкції, що коштував більше 47 мільйонів фунтів. Це стало для городян справжньою подією. Вулиця Chambers Street, на якій знаходиться музей, заповнилася музикантами і танцюристами. А кульмінацією свята була поява гігантського мультяшного динозавра.

Музей був перебудований з метою дати відвідувачам більше інформації з питань історії, культури і взагалі життя на Землі, починаючи від найдавніших часів і закінчуючи появою науки та сучасними технологіями. У Великій галереї, відвідувачі зможуть побачити різні предмети, які розкажуть який внесок внесла Шотландія в розвиток світової культури.

«Вікно в світ» або Window on the World – найбільша музейна інсталяція у Великобританії, яка об'єднує в собі понад 850 експонатів починаючи від зразка сперми кита і закінчуючи інкрустованими золотом обладунками з Ірану – теж частина Національного музею Шотландії. Ще один розділ «Мистецтво і дизайн» розповідає про життя і смерті в стародавньому Єгипті і розвитку скульптури.

 Джерело: TourGenius.ru

Мітки: ,

  • Digg
  • Del.icio.us
  • StumbleUpon
  • Reddit
  • Twitter
  • RSS