Ви переглядаєте: Головна > Цікаво > picjoke.net ідеальний сервіс фотоефектів

picjoke.net ідеальний сервіс фотоефектів

Все більшу популярність в інтернеті набувають сервіси, що дозволяють створювати різні фото – колажі, аватари і різні забавні і смішні картинки. Тепер для створення прикольною картинки – аватарки зовсім не обов’язково володіти навичками майстра фотошопу і витрачати неймовірну кількість часу. Тепер досить вибрати один з онлайнових сервісів, що дозволяють редагувати зображення в мережі і створити свою унікальну картинку. З одним з таких сервісів я і хочу Вас познайомити – це http://de.picjoke.net/ (німецька версія сайту).

Онлайн сервіс picjoke.net дозволяє в одну мить зробити з завантаженою фотографії колаж практично на будь-яку тему ( він чим – то схожий з сервісом фото колажі, що дозволяє створювати колажі онлайн ), але має більш розширеним функціоналом. Використовуючи сервіс picjoke.

net безкоштовно ви зможете створити дуже якісну і прікольнуя картинку за лічені секунди. Наприклад зображений на Вашому фото людина може запросто потрапити на постер до фільму пірати Карибського моря, з’явитися на обкладинці популярного журналу або стати героєм якого – небудь коміксу або забавного сюжету.

Робота з сервісом photofunia наступним чином, ви заходите на головну сторінку сервісу і бачите перед собою величезну кількість різноманітних шаблонів в які може бути вставлена  ваша фотографія або малюнок. Натиснувши на потрібну іконку ви відкриєте форму завантаження зображення, далі вибираєте з вашої колекції фотографію, натискаєте на кнопку Ok, чекаєте кілька секунд і отримуєте максимально правдоподібний результат. picjoke.net обробка фото використовує спеціальні технології для для найбільш точного розпізнавання осіб на фотографії, які дозволяють акуратно підігнати фото під обраний Вами сюжет. Після перетворення фотографії ви можете помістити її на форум, блог або відправити електронною поштою.

  • Digg
  • Del.icio.us
  • StumbleUpon
  • Reddit
  • Twitter
  • RSS