Ви переглядаєте: Головна > Цікаво > Ремонт автомобілей Mercedes

Ремонт автомобілей Mercedes

Незважаючи на те, що автомобілі німецької якості та їх випускає престижна фірма, вони все ж ламаються. Тому кожному автомобілю рано чи пізно доводиться проводити ремонт. Поломки можуть бути самими різними: від виходу з ладу датчика і до повної поломки автоматичної коробки перемикання передач або, що ще гірше – двигуна.

Ремонт вашого автомобіля Мерседес складається з таких етапів: – діагностика деталей; – Їх зняття і розбирання; – Виявлення дефектів; – Обчислення вартості ремонту; – Комплектація запчастинами та збирання; – Установка запчастин на автомобіль. На превеликий жаль стан двигунів і автоматичних коробок передач на сьогодні не на користь споживачам. Вже після пару тисяч кілометрів пробігу, потрібен ремонт Mercedes.

Дуже часто виникає питання: ремонтувати коробку передач, або ж вигідніше купити б/у? Але виникає він вже коли проблема дійсно серйозна. Тут немає однозначної відповіді.

Все залежить від того, скільки ви ще хочете їздити на цій машині. Підтримана коробка проживе ще приблизно 30 тисяч кілометрів. Якщо ж проводити капітальний ремонт двигуна мерседес і коробки, то потрібно буде замінити основні агрегати коробки, фрікціони, сальники і тощо, перевірити компресію двигуна. Це може обійтися набагато дорожче, але при контролі рівня масла, справності суміжних агрегатів, дотриманні режиму експлуатації вона набагато довше протримається ніж б/у. Для всіх власників автомобілей Mercedes і незнаєте де якісно рекомендую такі автомобілі тоді вам варто скористатися послугами автосервісу  ЗАО “Лужники” відвідайте їхню інтернет сторінку  ремонт автомобилей mercedes для отримання детальнішої інформації стосовно цього питання.

Під час капітального ремонту, незалежно від стану автоматичної коробки перемикання передач, необхідно замінити прокладки і фільтри, всі ущільнення. Використовувати потрібно тільки запасні деталі фірм- виробників коробок передач, щоб збільшити термін служби автоматичних коробок перемикання передач.

  • Digg
  • Del.icio.us
  • StumbleUpon
  • Reddit
  • Twitter
  • RSS