Ви переглядаєте: Головна > Подорожі > Поради з вибору готелю

Поради з вибору готелю

Будь мандрівний людина розуміє наскільки важливо правильно вибрати готель для проживання. В даний час є маса варіантів зробити це, починаючи від попереднього бронювання (основні сайти для цього booking.com, agoda.com, hotellook та інші) і, закінчуючи, так званим, визначенням на місці, тобто розміщенням по приїзду, без попередньої броні .

Якщо використовуємо букінг, то бронюємо тільки ті готелі (вони відзначені спеціальним значком), в яких вказана інформація, що їх можна забронювати без вказівки своєї кредитної карти. Це дуже зручно. Якщо Ваші плани поміняються, то Ви нікому нічого платити не будете.

Але також ми активно використовуємо і другий варіант – знаходження готелю по приїзду (прильоту). Це завжди проходить успішно. У більшості країн світу є вибір від дорогих фешенебельних готелів, до готелів економ класу і бюджетних гестхаусов.

Дорогі друзі хочу звернути вашу увагу для тих хто їде до Києва і шукає хороший готель, рекомендую скористатися послугами http://hotel-classic.kiev.ua/

Наші поради щодо вибору готелю по приїзду наступні:

визначитися з районом, в якому хотілося б зупинитися. Зробити це неважко. Відкриваєте інтернет, дивіться карту потрібного міста (бажано із зазначенням основних районів і місцевих пам’яток, які хочете відвідати).
з’ясувати які готелі знаходяться в потрібному районі. Наприклад, вам потрібен готель в межах конкретної суми за одну ніч.

Ви відкриваєте booking.com (або інший сайт) і задаєте суму, якої Ви володієте. Сайти видадуть всі готелі з даною вартістю в місті. Ви концентруєте свою увагу на тому районі, в якому хочете зупинитися. Потім просто передплачуєте адреси цих готелів (як правило, вистачає 3-5 адрес). Бажано, щоб вибрані адреси знаходилися близько один до одного.
з’ясовуєте, як Вам краще дістатися до обраного району (на таксі, метро і т.д.). Найкраще вибирати готелі, які знаходяться близько до станції метро, щоб мати можливість швидко і легко пересуватися містом. Близькість до станції метро або будь-яка транспортна доступність – це дуже важливий показник для нас при виборі готелю.
коли Ви доберетеся до потрібного Вам району, то прямуйте по першому адресою, яка виписали. Якщо номери в наявності є і Вас все влаштовує (ціна за ніч і умови проживання), то вибирайте цей готель. Якщо номерів немає або ціна завищена, то йдіть за наступною адресою поки не зробите свій остаточний вибір.

  • Digg
  • Del.icio.us
  • StumbleUpon
  • Reddit
  • Twitter
  • RSS