Ви переглядаєте: Головна > Цікаво > Тревел спільнота ТБГ

Тревел спільнота ТБГ

Існує послуга, назва якої звучить як «тури з привілеями». Що це за пропозицію і де його шукати ми зараз розповімо.

Тревел спільнота «ТБГ»- надійне турагентство, давно стало спільнотою однодумців. Воно має дистриб’юторські представництва в різних містах. Агенства-партнери пропонують прекрасні тревел-привілеї – бонуси, які можна отримати, замовивши тур без усіляких надбавок у ціні, але при виконанні певних умов. Подарунки можуть являти собою пляшку шампанського в номері, спеціальні ціни, екскурсії та багато-багато іншого. Рекомендую вам відвідати їхні сторінки Турагентство Саратова а також Турагентства Смоленска для отримання більш детальнішої інформації стосовно цього питання!

Наприклад, при бронюванні туру в Андору, можна в подарунок отримати візу, а при бронюванні проживання туру на Мальдіви з тривалістю проживання в готелі Safari Island Resort від 7-ми днів – приватний одноденний круїз на човні з капітаном, батлером і кухарем.

 

Сеть туристических агентств - всього в мережі спільноти «ТБГ» 82 агентства дистриб’ютора турів з привілеями. Більшість з них знаходяться в Москві, але і у жителів невеликих міст є шанс придбати тур з додатковими вигодами.

Приміром, в турагенції р Березники, що є членом спільноти «ТБГ», є 6 досвідчених менеджерів, які спеціалізуються на дуже популярних напрямах: Франція, Ірландія, Туреччина, Марокко, Австралія, Австрія, Абхазія і ще 35-ти країнам.

Також є прекрасне турагентство в Іваново, фахівці якого завжди допоможуть організувати цікаву, безпечну поїздку, відповідну і перевагам, і бюджету.

У список дистриб’юторів спільноти однодумців «ТБГ» входять також агентства міст

Тревел привілеї в режимі онлайн
Купити тревел-привілеї можна і в режимі онлайн. Для цього потрібно заглянути на сайт tbg.travel, завести особистий кабінет і активувати карту (пластикову або електронну). Як це правильно зробити, підкаже ваш консультант мережі агентств.

Придбати тур і отримати в подарунок трансфер, екскурсію, візу або круїз реально? Більше ніж, спільнота «ТБГ» приготувала для вас ці та ще багато цікавих туристичних привілеїв!

  • Digg
  • Del.icio.us
  • StumbleUpon
  • Reddit
  • Twitter
  • RSS