Ви переглядаєте: Головна > Uncategorized > Самий доступний кардшарінг

Самий доступний кардшарінг

Кількість користувачів різних кардшаринг серверів, зростає з кожним роком. І чого тут ще дивуватися, якщо ціни, які вимагають за картки, дешифруючі платні телеканали, стають все вище і вище, вже давно подолавши той рубіж, який складає максимальну суму, яку може середня російська родина, виділити на оплату таких своїх розваг, як перегляд телевізора. Крім того, придбати таку картку, дуже складно, для цього необхідно особисто їхати в офіційне представництво телеканалу, і там вже оплачувати покупку заповітної картки. А що робити, якщо у вашому місті немає цього представництва, не їхати ж вам до Москви тільки для того, щоб купити картку.

Добре, що в мережі є такі відмінні кардшаринг сервера, як http://ruskoe.tv/, який є лідером цього складного ринку. Щоб досягти таких високих позицій на ринку кардшаринга, цей сервер просто запропонував своїм клієнтам, самий максимальний рівень послуг, його власники не ділили канали на різні пакети, а зібрали їх воєдино, придбали всі необхідні картки дешифрування, і в такому вигляді, запропонували це всім своїм клієнтам. Ну, і звичайно ж, поставили найнижчий, наскільки це тільки можливо, рівень цін, який дорівнює всього-на-всього п’яти американським доларам на місяць. І то, це якщо ви відразу ж оплатіть тільки один місяць користування послугою, якщо ж ви захочете оплатити відразу більший термін, навіть всього лише два місяці користування послугою, то ви отримаєте ще меншу ціну, з розрахунку за кожен місяць користування послугою. Доречі вам також буде цікаво переглянути, які ТВ-пакети вони пропонують.

Якщо ви все ще не можете зважитися на те, щоб підключити собі цю, найсучаснішу і найвигіднішу послугу, то власники сервера, пропонують вас зробити підключення на одну добу, в режимі тестування, абсолютно безкоштовно. Так, ви зможете переконатися в якості послуги, в її незамінності, і в тому, що налаштувати її зовсім не складно. Зате, скільки ви задоволення отримаєте, коли ваш телевізор, стане показувати більше тисячі платних телеканалів, за перегляд яких вам зовсім не доведеться нічого платити. Самі останні блокбастери, найкращі прямі трансляції, чудові документальні та науково-популярні фільми, всього й не перелічити, і все це стане доступним для вас, причому, в російській озвучці, і в найвищій якості телевізійної картинки.

Спробувавши цю послугу всього лише один раз, ви вже не зможете від неї відмовитися, вас тільки буде дивувати, як же ви раніше без неї обходилися. А разом з вами, буде радіти і вся ваша родина, адже всі її члени люблять дивитися по телевізору всякі різні цікаві передачі. На замітку, вам буде корисно слідкувати за новинами на їхньому сайті, що б бути в курсі нових тарифів чи пакетів.

На остаток перегляньте відео, який допоможе ще більш детально розібратися в цьому питанні.

  • Digg
  • Del.icio.us
  • StumbleUpon
  • Reddit
  • Twitter
  • RSS