Ви переглядаєте: Головна > Цікаво > Хороший провайдер VPS

Хороший провайдер VPS

У століття сучасних технологій та інтернету, вести справи, зберігати різну інформацію, передавати дані і так далі, стало дуже просто! Для цього тепер не потрібно використовувати диски, і навіть флешки вже відійшли на другий план. Зараз можна дуже легко і просто відкрити виртуальный сервер, завдяки якому і відбуваються всі перераховані вище дії.

Єдине, про що потрібно подумати, так це про те, який провайдер вибрати для хмарного сервера. Благо, на сьогоднішній день існує досить багато різних компаній, які пропонують відкрити у них VPS сервер.

І, тому приводу, я хочу порекомендувати вам звернути увагу на компанію VPSONE, яка пропонує створення хмарних серверів преміум класу. Компанія пропонує найнадійніший захист даних, завдяки якій ніхто і ніщо не зможе заволодіти вашими даними. Хмарних сервер – це незамінна річ для підприємців, вебмайстрів, та й просто людей, які зберігають важливу інформацію. Всі дані з сервера будуть доступні вам в будь-який момент і в будь-якій точці світу. Це так зручно, особливо для тих, хто багато проводить часу в дорозі та інших країнах. Також хотів би вам порадити,якісні послуги Windows VPS за самими низькими цінами в інтернеті!

Чому саме VPSONE? Все дуже просто. Відкриваючи тут сервер, ви зможете отримати такі переваги, як:

1. Мінімальний час відгуку VPS сервера через розташування в Москві в сучасному дата-центрі категорії надійності Tier III
2. Швидкість інтернет-каналу в базовій конфігурації 300Мбіт / с без обмежень за обсягом трафіку
3. Повна автоматизація всіх процесів: від створення VDS сервера, до бухгалтерської звітності по послуги, що надаються
4. Сучасна операційна система Windows Server 2012 R2 вже встановлена ​​на серверах і готова до роботи з будь-якими завданнями
5. Цілодобова підтримка
6. Безкоштовний тестовий період віртуального сервера до 10 днів
7. Можливість підключення послуги захисту від DDoS-атак для сервера

  • Digg
  • Del.icio.us
  • StumbleUpon
  • Reddit
  • Twitter
  • RSS