Ви переглядаєте: Головна > Цікаво > Ваш гід перекладач в Китаї

Ваш гід перекладач в Китаї

Відкриття другого кафе змусило нас готуватися до поїздки в Піднебесну. Не скажу, що це нас дуже засмутило, ми з чоловіком любимо Пекін, неодноразово насолоджувалися там відпочинком. Але зараз належало поєднати покупку меблів в ресторанчик, відправку її додому. І як кожному російському людині, хотілося ще, і встигнути помилуватися красотами Китаю.

Проблема, коли знаходишся в Китаї, всім відома – незнання мови. Не секрет, що багато компаній у цій країні пропонують своїх перекладачів. Фірму з назвою, що говорить саме за себе: «Гід – перекладач в Китаї», нам порекомендувала подруга. Звичайно, ображати її своїм недовірою ми не стали, але все ж зайшли на сайт http://china-world.expert/tourism.html, побачене нам сподобалося, і ми терміново зателефонували в компанію.

У Пекіні нас зустріла мила дівчина Юля, швидко розмістила нас в комфортабельний готель, бронювання якої входило до переліку послуг їхньої компанії. Ми пояснили, що робота – перш за все. Кермо влади взяла на себе менеджер Олена. Відразу скажу, що без її професійних якостей, поїздка, навряд чи, була такою продуктивною.

Нам не довелося шукати необхідний товар, Лена прекрасно знає всі меблеві фабрики і ринки. Швидко домовлялася з продавцями, встигала проконтролювати якість меблів. Ми за день встигли не тільки придбати все необхідне для інтер’єру ресторану, а й відвідали виставку меблів, де приємним сюрпризом стало знайомство з відомим дизайнером.
Нам не потрібно було, ламаючи мову, домовлятися з таксі, компанія великодушно надала особистий транспорт. Але самим справжнім подарунком стало наступне. Менеджери фірми взяли на себе підписання всіх контрактів і відправку купленої меблів додому.

Нам залишалося тільки подзвонити на батьківщину з проханням зустріти вантаж.

Дивно як переплітається в співробітниках компанії «Гід – перекладач в Китаї» молодість і професіоналізм. Їх супровід полегшило і прикрасило нашу поїздку, зробивши її справді незабутнім подарунком. І вони самі не забудуться, тим більше що їх легко знайти, досить зайти на сайт http://china-world.expert, де вказані всі телефони компанії.

В організації відпочинку дівчата просто перевершили всі очікування. На цей раз нас супроводжувала вже знайома Юля. Її веселий, легка вдача супроводжував нас на всіх екскурсіях. А побачили ми досить багато. Якщо з Великою Китайською стіною і фабрикою перлів ми були знайомі, то в чудовому Океанаріумі були вперше. Підводний світ вразив своєю грандіозністю. Здивувало знання Юлі всіх мешканців цього шедевра, вона охоче розповідала про які живуть у величезних акваріумах, а в залі медуз, взагалі, прочитала незабутню лекцію.
У музеї воскових фігур ми поринули в цілу епоху Китаю. І знову ж привела в захват ерудованість супроводжує дівчини. Здавалося, вона знає всю історію цієї країни, і говорити може безкінечно, з любов’ю, без утоми. Між екскурсіями Юля не забувала нас годувати, пояснила всі чарівні дії цілющого китайського чаю. Тактовність дівчини була постійно на висоті, жодна з наших прохань не залишилася без уваги.

 

  • Digg
  • Del.icio.us
  • StumbleUpon
  • Reddit
  • Twitter
  • RSS