Ви переглядаєте: Головна > Цікаво > Офіційний ремонт продукції Apple разом з “Планета iPhone”

Офіційний ремонт продукції Apple разом з “Планета iPhone”

 

Продукція, що випускається легендарною компанією Apple (айфони, айподи, айпади і макбуки), вважаються однією з найбільш надійних і довговічних. Однак при неакуратному використанні подібні гаджети також швидко виходять з ладу як і бюджетні китайські Що ламається найчастіше? Це дисплей, кришки, сам зовнішній корпус, а також передня або задня фото-відеокамера. Враховуючи, що Iphone, Ipad або MacBook дуже рідко використовується тільки як засіб зв’язку (найчастіше – це кишеньковий комп’ютер), ремонтувати дані гаджети необхідно якомога швидше і якомога якісніше. А оперативний, якісний і недорогий ремонт техніки Apple в Москві ви можете знайти на сторінці: https://www.planetiphone.ru/service/repair_iphone/ можна замовити в компанії Планета iPhone, що представляє собою спеціалізований сервісний центр з офіційного ремонту та обслуговування продуктів, випущених компанією.

Компанія Планета iPhone виконує всі види ремонту айфонів, айподов, айпадів і макбуков всіх років випуску, всіх модифікацій. При цьому заміна передньої камери айфона 6 в Москві або заміна будь-який інший деталі проводиться на аналогічну оригінальну «фірмову» деталь, а не контрафакт виготовлений невідомо де, невідомо коли.

До речі ви можете переглянути ціну на заміну стікла на сторінці: https://www.planetiphone.ru/service/repair_iphone/zamena-stekla-iphone-6-1.html.

Крім оперативного ремонту, безкоштовної діагностики, низьких цін і гарантії на всі види робіт, компанія пропонує інноваційну послугу для дуже зайнятих людей – «Майстер додому». Скориставшись цією послугою клієнту не треба нікуди їхати, так як майстер з ремонту техніки Apple приїде сам, тут же на місці зробить діагностику, визначить несправність, відремонтує, налаштує і видасть фірмову гарантію. Так що прийміть це до відома.

  • Digg
  • Del.icio.us
  • StumbleUpon
  • Reddit
  • Twitter
  • RSS