Ви переглядаєте: Головна > Цікаво > Чорна п’ятниця – пора усім купити подарунки!

Чорна п’ятниця – пора усім купити подарунки!

Традиційно з 28-го листопада в США починаються самі божевільні знижки у великих магазинах і маленьких бутиках. Супермаркети відкриваються опівночі (або ввечері попереднього дня), щоб всі шопоголіки почали свій забіг за максимальними знижками в році.

А відсотки знижок дійсно неймовірні – місцями до 90%! Уявляєте, що там твориться? Наші магазини тільки поки заявляють про такі знижки, але насправді їх немає. Є безліч пропозицій про купонах, подарункових сертифікатах, інших формах знижок. Але найцікавіше, що цей тренд просто використовують в цілях реклами! Мовляв, ось у нас тут Чорна п’ятниця – ууууу, ми такі круті! Але поки дійсно не зустрінеш хороших знижок, слухати це рекламне дзижчання не варто.

Про це чудове дійство ви також зможете отримати багато корисної інформації на сторінці: черная пятница де ви знайдете в цей день знижки до -80% на брендове взуття! Ви зможете оформити сповіщення на вашу поштову скриньку коли дана пропозиція буде активна!

Якщо ти підприємець, і у тебе є своя аудиторія, яку можна розворушити на покупки, тоді вперед! У тебе попереду цілий місяць прибутку і позитивного спілкування!

Чорна п’ятниця тобі ні до чого, якщо последуешь радам внизу :)
Подаруй своїм клієнтам персоналізовані листи з різними знижками – на місяць, на рік, одноразову або таку, яку можна використовувати лише заспівавши пісеньку і виклавши її в інтернет :) .

Чорна п’ятниця все ж досить нудне подія, якби не тривала цілий місяць до Нового Року!
Проведи для них цікавий конкурс з призами, які дійсно мотивують брати участь. Соціальні мережі такого тільки сприяють!
Подаруй оплату шопінгу або відпочинку, організуй поїздку на екскурсію для всіх бажаючих. Хороший крок для будь-якого бізнесу.
Підбадьоритися всіх своїх клієнтів відео-привітаннями від всієї компанії. Якщо ви подарували гарний настрій і, звичайно, знижки, клієнт подарує вам покупку!
Потрібно бути чесним зі своїм покупцем, вважати його рівним собі. Це допоможе налаштувати обидві сторони на позитивний лад. До того ж, як підказує досвід Чорної П’ятниці, виручку отримати можна, а повернути довіру, вбите рекламним брехнею – вже немає. Так що, будемо щирі і відкриті напередодні Нового Року!

  • Digg
  • Del.icio.us
  • StumbleUpon
  • Reddit
  • Twitter
  • RSS