Ви переглядаєте: Головна > Цікаво > Все про кардшарінг НТВ+

Все про кардшарінг НТВ+

Кардшаринг – популярна інформаційна послуга, яка полягає в роздачі користувачам ключів через інтернет. Ключі лунають на певний пакет каналів через супутникові ресивери. Щоб замовити послугу кардшаринга, необхідно мати стабільний інтернет зі зручною тарифікацією трафіку і ресивер з відповідними функціями, що підтримують шарінг.

кардшаринг НТВ+ стане економічним і грамотним рішенням для будинку: вартість послуг на підключення шаринга тут набагато нижче, ніж у офіційних телевізійних провайдерів, а якість при перегляді телеканалу зазначається користувачами як більш ніж гідне. Завдяки зручній і нескладної в управлінні білінг панелі і наявності моментальних систем оплати можна швидко і без проблем підключити вигідну послугу кардшаринг НТВ, вибравши вподобаний пакет програм. Налаштувавши ресивер певним чином, можна насолоджуватися улюбленими передачами без великих фінансових складань і серйозних налаштувань обладнання.
Телевізійний провайдер НТВ + пропонує законну і недорогу послугу кардшаринг НТВ + з можливістю перегляду ексклюзивних пакетів програм супутникового телебачення, які є дуже дорогими і раніше були доступні небагатьом на території нашого регіону.


Нова телевізійна технологія може відкрити доступ до перегляду будь-якого телеканалу з пакету НТВ +: це більше 200 світових каналів за умови чисто символічною оплати за перегляд. Підключення такої послуги дозволить заощадити на витратах за можливість перегляду програм супутникового телебачення.
Перш ніж зважитися і замовити цю популярну послугу, кожен користувач може безкоштовно протестувати підключення пакету каналів: тест дасть уявлення про те, як буде виглядати послуга, наскільки легко нею управляти і контролювати доступ до програм. Завдяки безкоштовному тесту можна зробити налаштування одного або декількох каналів, переконатися у високій якості технології.

  • Digg
  • Del.icio.us
  • StumbleUpon
  • Reddit
  • Twitter
  • RSS