Ви переглядаєте: Головна > Цікаво > Кардшаринг – ваш спосіб дивитися улюбені програми

Кардшаринг – ваш спосіб дивитися улюбені програми

Кардшаринг – відносно нова послуга в області інформаційних технологій: це чудовий варіант для тих, хто бажає мати доступ до закритих супутникових каналах, які не набуваючи абонентську карту. Перегляд таких каналів можливий при наявності антени і підключеного до інтернету супутникового ресивера з підтримкою кардшаринга. Зараз практично всі випущені супутникові ресивери оснащені вбудованою надає цю послугу.

Щоб скористатися кардшаринг сервер, необхідно:

Вибрати провайдера кардшаринга і пройти нескладну процедуру реєстрації;
Поповнити рахунок;
Отримати від провайдера індивідуальні настройки, які потім слід ввести в супутниковий ресивер;
Вибрати улюблені програми і насолоджуватися їх переглядом.
Кращий кардшаринг: особливості вибору
Якісна послуга відрізняється чудовим зображенням і цілком доступною вартістю: зараз кардшаринг може дозволити собі кожен користувач інтернету. Користуючись КАРДШАРІНГА, можна заощадити непогану суму, не витрачаючи гроші на дорогі пакети доступу або змінюючи карти доступу до ресиверів.

Надійний кардшаринг гарантує стабільність і високу якість завдяки гарній техподдержке, яка стежить за безперебійною роботою серверів.
Кардшаринг-послуга з мінімальним пінгом відрізняється швидкої активацією: провайдери виконують замовлення і дають настройки клієнтам в найкоротші терміни.

Кращий кардшаринг може запропонувати клієнтам зручну білінг-панель.

Спрощений дизайн панелі дає можливість швидко знайти інформацію про замовлення послуги, її настройках і правилах, способі оплати.
Оплачувати послуги кардшаринга можна, не залишаючи дому чи офісу: це моментальне зарахування коштів на рахунок, а також зручний варіант оплати через термінал і популярні платіжні системи.
Купуючи повний пакет, клієнти отримують можливість дивитися сотні каналів російською або англійською мовами: це величезна різноманітність програм різної тематики. Скориставшись послугою кардшаринга, можна дивитися в найвищій якості музичні та пізнавальні передачі, спортивні та громадські канали, дитячі програми.
Вибираючи кардшаринг, варто визначитися з переліком бажаних програм: кожен пакет доступу пропонує свої варіанти тематичних каналів.
Варто звернути увагу на спосіб оплати: краще зупинитися на тому сервері, де трансакції проводяться тільки по захищеному з’єднанню і присутній найбільш зручний для клієнта варіант оплати.
Надійний кардшаринг – це один з набирають популярність видів інформаційних послуг, коли перегляд каналів телебачення можливий без тривалих перерв на рекламу.

  • Digg
  • Del.icio.us
  • StumbleUpon
  • Reddit
  • Twitter
  • RSS