Ви переглядаєте: Головна > Цікаво > Особливості роботи в Польщі

Особливості роботи в Польщі

Перше, вакансії із заробітною платою менше 8 злотих за годину, можете відкидати відразу. Це вакансії, на яких ви не зможете нормально заробити. Чотири злотих, це приблизно 1 долар, тому погоджуватися на роботу менше ніж два долари на годину не варто, так як ви не зможете накопичити нормальну суму грошей.

Дивіться графік роботи. Найкраще потрапити на роботу, де при бажанні можна працювати не 8, а 10-12 годин. Звичайно, так ви кожен день працювати не будете, але понаднормові години в Польщі, це відмінна надбавка до зарплати, і відповідно у вас буде можливість заробити більше. Ще не можу не згадати роботу в теплицях, це одна з найбільш низькооплачуваних і найважчих робіт в Польщі. Такі вакансії краще відкидайте теж відразу.

Перше, зарплата в годину в теплицях, завжди нижче 7 злотих, хоча в оголошеннях вказують, що можна працювати по 12-14 годин, і за допомогою нескладної математики можна подумати, що там вдасться добре заробити. Але насправді це далеко не так.

У більшості теплиць, робочі отримують зарплату, в залежності від того, скільки зібрали овочів або фруктів, вважаються не годинник, а норма.

Крім того, іноді доводиться чекати кілька днів без роботи, або працювати лише кілька годин, чекаючи поки поспіє урожай. Потрібно ретельно вивчати всі умови вакансії, так як після того як ви приїдете до Польщі, буде вже пізно, і вам доведеться працювати в тих умовах в які ви потрапили.

Нюанси вакансій

У будь-якої вакансії важлива не тільки вартість роботи і максимальну кількість годин, які можна працювати в тиждень. У деяких вакансій є свої плюси, які повністю нейтралізують менш низьку оплату, ніж у інших вакансій. Найголовніше на що вам варто звернути увагу це житло. Чи надається воно за рахунок роботодавця або вам доведеться оплачувати його зі своєї зарплати. Якщо житло оплачує роботодавець, то це дуже добре, тому що вартість місця в гуртожитку, вам обійдеться мінімально в 150 злотих, а хороше гуртожиток буде коштувати всі двісті.

  • Digg
  • Del.icio.us
  • StumbleUpon
  • Reddit
  • Twitter
  • RSS