Ви переглядаєте: Головна > Цікаво > Особливості відкриття візи в США

Особливості відкриття візи в США

Сьогодні багато людей їдуть працювати далеко від будинку. Приймаючи рішення, куди відправитися працювати, багато хто вирішує зупинити свій вибір на США. Ця країна вважається економічно стабільною і відкриває великі можливості і перспективи. Крім того в ній проживає величезна кількість іноземців, що свідчить про відкритість американського бізнесу до приїжджої трудової силі і розумовим потенціалом. Ці та інші чинники спонукають багатьох їхати саме туди. Що допоможе не помилитися?

По-перше, важливо знайти надійного посередника і роботодавця. Такий підхід є запорукою успішного працевлаштування. Самостійно шукати вакансію в іншій країні і влаштовуватися на неї досить складно. Посередники повинні володіти інформацією про вакансії та допомагають в оформленні договору. Крім того, посередник може надавати допомогу під час перебування і роботи в США – це може бути як консультаційна, так і юридична поддержка.i
Наступний крок – отримати візу і всі дозволи на роботу. Консультацію про отримання візи і допомогу в цьому питанні можна знайти на сторінці https://www.visaplus.com.ua/visa_in_usa/. Варто відзначити, що частіше за все посередник, що займається оформленням договору на роботу, бере участь і в оформленні візи.

Якщо ж візу отримують самостійно, важливо добре вивчити процес, передбачений в представництві тієї країни, в яку працівник бажає вирушити, а саме: які документи необхідно зібрати і як отримати запрошення від роботодавця. Необхідно добре підготуватися до співбесіди. Саме від того, як воно пройде, багато в чому залежить, чи буде отримано дозвіл на в’їзд і трудову діяльність. Тому важливо добре продумати відповіді на можливі запитання. Відповідати потрібно чесно і по суті.

Якщо віза і дозвіл на роботу отримані, перш ніж вирушати, варто ще раз все ретельно дізнатися. Це допоможе не відчувати додаткового стресу від несподіваних сюрпризів. Потрібно з’ясувати все можливе про умови праці та про зарплату. Чи надається житло роботодавцем, або потрібно буде шукати самостійно? Не зайвим буде постаратися знайти своїх співвітчизників – це допоможе легше і швидше адаптуватися на новому місці. І звичайно, не можна недооцінювати користь знання англійської мови, без цього буде досить складно влаштуватися на новому місці. Так, і взагалі, нездатність порозумітися в чужій країні може привести до серйозних труднощів в побутовому відношенні або законодавчому. Тому було б зовсім непогано володіти, хоча б початковим рівнем знання англійської мови. Більш того, добре володіючи англійською, набагато підвищуються шанси на отримання більш високо оплачуваної роботи.

  • Digg
  • Del.icio.us
  • StumbleUpon
  • Reddit
  • Twitter
  • RSS