Ви переглядаєте: Головна > Цікаво > Вибір зимох шин по доступних цінах

Вибір зимох шин по доступних цінах

У холодну пору року трапляється більше аварій через слизькій поверхні доріг. При сильному снігопаді приватні транспортні засоби не використовується, так як неможливо проїхати. Для їзди на машині в таку погоду необхідно використовувати зимову гуму. У чому відмінність між зимовою гумою і всесезонной? Це те, коли застосовується необхідний тип шин. Існує думка, що всесезонна гума підходить для їзди, як взимку, так і влітку. Температура для використання даного типу шин від +10 до -5. Зимові шини відмінно поводяться на дорозі до +5, після машиною важкувато управляти.

До речі якщо ви шукаєте де в інтернеті придбати якісні шини по самих доступних цінах  тоді вам слід зайти за посиланням: https://prokoleso.ua/tires/catalog/cordiant/cordiant-polar-sl

Але зустрічається різна зимова гума. Можна зустріти власників, які добре хвалять шиповані шини. Але цей тип, ефективний тільки при сильному ожеледі, або коли тане сніг і утворюється кірка льоду. Якщо використовувати шипи на асфальті, то можна пошкодити інші авто на дорозі.
Ми звернемо увагу на два види гуми, яку використовують в холодну пору року. Це європейський стандарт і скандинавська липучка. Обидва типи шин відмінно підходять в засніжену погоду.

Але все властивості скандинавських шин розкриваються при обмерзаннях на дорозі. Європейський тип шин використовують в місті, де немає дуже багато снігу. Стандартна гума ділиться на дві категорії: асиметричний і симетричний малюнок. Для більш комфортної їзди в міських умовах водії використовують симетричні шини. Від цих шин не буде чути гул по дорозі. Симетричні шини добре розгрібають сніг і утворюють канал для скидання води, коли на дорогах талий сніг. При їзді на мокрому асфальті, такі шини добре зчіплюються з дорогою.

Для безпечної їзди в снігову погоду варто купити дві пари зимових коліс. Купивши пару шин і встановивши їх на провідну вісь, буде відчуття, що машина гуляє на дорозі. Для переднього і заднього приводу не слід скупитися, а купувати 4 колеса. Якщо автомобіль має повний привід необхідно встановлювати більш стійкий тип шин, про який описано вище. Через високий кліренсу позашляховиків буде відчуття парусність під час руху. Для таких авто можна розглядати і покупку шин з ненаправленим малюнком.

Виїжджаючи на приватному авто взимку, важливо пам’ятати що від вас залежить загальна безпека на дорогах, а в снігову погоду або ожеледь гальмівний шлях подвоюється.

  • Digg
  • Del.icio.us
  • StumbleUpon
  • Reddit
  • Twitter
  • RSS